O inwestycji

Prestiżowe i nowoczesne miejsce dla Ciebie w atrakcyjnej lokalizacji!

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom proponujemy Państwu komfortowe mieszkania
w naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej w prestiżowej części Lublina przy ul. Morwowej i Wojciechowskiej.

W ramach trzeciego etapu inwestycji "Osiedle Morwowa" Proponujemy Państwu 6-piętrowy, nowoczesny budynek mieszkalny.
Na parterze znajduje się część usługowa, a w części podziemnej usytuowany jest parking podziemny. 
Kompleks mieszkaniowo – usługowy w dzielnicy Konstantynów to budynki wykonane z najwyższej klasy materiałów zgodnych z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi standardami technologicznymi.

Naszą oferta to szeroka propozycja mieszkań od kawalerek o powierzchni 31 m2 po przestronne trzypokojowe mieszkania do 70  m2.
Atrakcyjne i komfortowo zaprojektowane układy lokali zapewnia wygodę i funkcjonalność każdemu użytkownikowi.

Planowany termin realizacji inwestycji:
- budynek C - planowany termin realizacji VI 2021 r.
- budynek A - oddany do użytkowania
- budynek B-  oddany do użytkowania
- budynek D - oddany do użytkowania

Lokalizacja inwestycji

Doskonała komunikacja z centrum

Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej. Nowoczesna architektura oraz łatwy dostęp do usług oraz komunikacji zapewni przyszłym mieszkańcom wygodę życia codziennego. Nowoczesne budynki tworzą spójny zespół architektoniczny, harmonijnie wkomponowany w charakter okolicy. Uzupełnieniem inwestycji będzie starannie zagospodarowane najbliższe otoczenie w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Ponadto zaleta dzielnicy jest dobre połączenie z innymi częściami miasta, co zapewnia szybki i komfortowy dojazd do centrum.

Idealne miejsce dla osób ceniących komfort i przestrzeń

Nowoczesna i dobrze zaprojektowana bryła siedmio-kondygnacyjnej inwestycji oraz wysokiej jakości sposób wykonania zapewniający
wygodne użytkowanie wyróżnia osiedle na tle sąsiedztwa. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami.
Ponadto inwestycja wyróżnia się stylowymi elewacjami, a wokół znajdują się estetyczne nasadzenia.

Komfortowe warunki do prowadzenia własnej działalności

Na parterach budynków oferujemy łącznie blisko 800m2 powierzchni użytkowej. Wysoki standard wykonania i możliwość aranżacji według własnych potrzeb zapewniają idealne warunki do prowadzenia własnej działalności.

Długoletnie doświadczenie

Zakup mieszkania w naszej firmie to bezpieczna inwestycja na długie lata. Działalność deweloperska na lubelskim rynku rozpoczęliśmy ponad jedenaście lat temu i w portfolio naszej dotychczasowej możemy poszczycić się realizacjami m.in. przy ul. Onyksowej, Poligonowej, Tarasowej, Kaskadowej, Relaksowej i Lucyny Herc w Lublinie.

Ponadto, stosujemy najwyższe standardy w zakresie zarządzania projektami budowlanymi. Korzystamy przy tym z bankowych rachunków powierniczych, które gwarantują Klientom kontrole nad środkami wpłacanymi na poczet zakupu mieszkania. Proponujemy tez dogodne systemy płatności, dostosowane do możliwości każdego nabywcy.